top of page

EĞİTİMLERİMİZ

Kaleli Kişisel Gelişim Kursundaki tüm yabancı dil eğitimleri "Devamlılık Durumunda" %100 Öğrenme Garantisi kapsamındadır. Sözleşmenizde yazılı olan bu madde, eğitimlerden memnun kalmadığınız şartta, kesintisiz para iadesi almanızı sağlar.
6739328_school-kids-clipart-school-kid-c
Çocuklar İçin
 Yabancı Dil Eğitimi

7-14 yaş arasındaki çocuklar, kendi yaş grubu ve seviyesindeki diğer öğrenciler ile maksimum 5 kişilik sınıflarda eğitim alır. Her dersin belli bir konsept üzerine kurulduğu eğitimler, klasik öğretimde olduğu gibi kitap eğitimine dayalı değildir. Öğrenciler hedef dili YAŞAYARAK ÖĞRENİR.

WhatsApp Image 2021-03-30 at 14.04.52.jp
Yetişkinler İçin Yabancı Dil Eğitimleri

"Anlıyorum ama Konuşamıyorum" sıkıntısı yaşayan tüm yetişkin öğrenciler için interaktif, dili kullanarak öğrenecekleri, kendi yaş ve seviyelerine uygun maksimum 5 kişilik sınıflardan oluşan eğitimlerdir. Çalışma hayatından, sosyal hayata entegre konsept dersler ile tüm yetişkinler, İNGİLİZCEYİ YAŞAYARAK ÖĞRENİR.

WhatsApp%20Image%202021-03-30%20at%2012.
Lise Öğrencileri İçin
Yabancı Dil Eğitimi

15 - 18 yaş arasındaki öğrenciler, kendi yaş grubu ve seviyesinde, maksimum 5 kişilik sınıflarda eğitim alır.

Günümüzün değişen trendlerine ve bu yaş grubunun ilgi alanlarına göre hazırlanmış konsept derslerle, öğrenciler hedef dili interaktif şekilde kullanarak, sıkılmadan ve doğal süreçle edinerek öğrenir.

clipart4638375.png
Sınav İngilizcesi

IELTS, TOEFL, FCE, PTA gibi yabancı altyapılı sınavlar ve YDS, YÖKDİL, YKS-DİL gibi Türk altyapılı sınavlar başta olmak üzere sınav eğitimlerimiz, Hazırlık Atlama ve özel amaçlı diğer sınav programlarını kapsar. Eğitimler öğrencinin ihtiyacı ve geliştirilmesi gereken noktaların üzerine odaklıdır. Grup eğitimi / Özel ders eğitimi seçenekleri mevcuttur. 

WhatsApp Image 2021-03-30 at 12.24.57.jp
Lise Öğrencileri İçin
ERASMUS+ Eğitimleri

Lise öğrencilerine özel hazırlanmış Erasmus+ eğitimleri, öğrencinin sadece Erasmus sınavında başarılı olmasına sağlamaz, aynı zamanda, öğrencinin gideceği ülkedeki kültürel adaptasyonunu sağlayacak konsept derslerle, hedef dili kullanmasını sağlar.

whistlecolor_p.png
EĞİTİM KOÇU DESTEĞİ

Kaleli Kişisel Gelişim Kursunda grup eğitimlerine dahil olan tüm öğrenciler, 4 beceri üzerinde kendilerini geliştirmek istedikleri alanda, her seviye için Eğitim Koçu kapsamında, bire bir ücretsiz ders hakkına sahiptir.

bottom of page